Bağlayıcı Kural ve Koşullar
Aşağıdaki kural ve koşullara göz atmanız için bir kaç dakikanızı ayırın. Bu siteyi kullanmak bu kuralları kabul ettiğiniz ve tabi olduğunuz anlamına gelir. Bu Kural ve Koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Eğer kendi sitenizden bu web sitesine bağlantı verecek olursanız, web sitenizin yasadışı, hakaret içeren ve/veya ahlaksız içeriğe sahip olmaması beklenir. İRDEN YAPI, bu web sitesine bağlantı veren harici siteler hakkındaki hiçbir kanıtlanmamış iddiadan sorumlu değildir.

Diğer sitelere bağlantılar
Bu site başka sitelere bağlantılar içerir ve bazılarının sahibi İRDEN YAPI değildir. Bu sitelerin gizlilik politikasından veya içeriğinden İRDEN YAPI sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda o sitelerin gizlilik politikaları geçerli olur.

Kural ve Koşulların değiştirilmesi
İRDEN YAPI, önceden haber vermeksizin, kural ve koşullarda değişiklik, ilave veya çıkartma yapabilir. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu Web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden siteyi her ziyaret edişinizde, bu bölümü okumanız yararınıza olacaktır.

YÜKÜMLÜLÜK KISITLAMASI
HİÇ BİR KOŞUL ALTINDA, SONBAYGROUP KURUCULARI, YÖNETİCİLERİ, ORTAKLARI, SATICILARI, ÜRÜN SAĞLAYICILARI VEYA HER HANGİ BİR ÇALIŞANI BU SİTENİN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI BİR ŞEKİLDE KULLANIMINDAN BAŞVEREBİLECEK KAYIPLARDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ. İŞBU GENİŞ KAPSAMLI YÜKÜMLÜLÜK KISITLAMASI HER TÜRLÜ ANLAŞMA, İHMAL VEYA HER HANGİ BİR EYLEM SONUCUNDA OLABİLECEK HER TÜRLÜ KAYIP VE HASARDAN( GENEL, ÖZEL, DEVAMLI, KAZA, ÖRNEK VEYA BENZERİ HAKSIZ FİİL KABİLİNDEN DOĞABİLECEK YA DA GELİR, KAR VE BİLGİ KAYBI) YUKARIDA MEZKUR ŞAHISLARI SORUMLULUKTAN MUAF TUTAR. SONBAYGROUP’UN SORUMLU TEMCİLCİLERİ VE BAĞLI ŞİRKETLERİNİN BU HASAR İHTİMALİNİ BİLMELERİ GEREKTİĞİ VEYA ÖNCEDEN BİLDİRİLEN DURUMLARDA BİLE BU HÜKÜM GEÇERLİ OLACAKTIR. BU SİTENİN İÇERİĞİ VEYA POLİTİKASINI BEĞENMEDİYSENİZ TEK ÇIKAR YOLUNUZ BUNDAN SONRA BU SİTEYİ KULLANMAMANIZDIR. BU SİTEYİ KULLANMAKLA VAR OLAN RİSKİN DE SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

Koşul ve Kuralların Uygulanması
Bu siteye bağlanıp kullanmak, yukarıdaki kural ve koşulları ve tüm uygulanabilir kanunların yükümlülüğünü kabul ediyorsunuz demektir.